O mně

Jmenuji se Petr Chudoba, jsem ročník 85 a v současné době pracuji jako programátor pro jednu českou společnost. K tomuto stavu jsem šplhal dlouhá léta .. od nekončícího pojídání tvarohu v jeslích, přes úmorné tlačení oranžové Tatry s pískem v mateřské školce, řadou neúspěšných pokusů ovládnout periodickou tabulku prvků a rozhodnout konečnost rychlosti světla částic na základní škole, lovením much a hodnocením rockového vkusu nad sandály učitele matematiky na obchodní akademii, vlastním zesměšněním při pokusu o úspěšného finančního poradce a půlku dekády na vysoké završené odchodem se vztyčenou hlavou, avšak bez diplomu.

 

Zájmy

Během svého žití jsem ovšem podléhal svědomitému dohledu mých rodičů a také jsem prováděl i ty méně významné činnosti, které můžu dnes s klidným vědomím pojmenovat jako zájmy. Ty se samozřejmě s třicítkou radikálně mění, a to jak pod vlivem nejprve gradující, ale hodně brzo zase ochabující schopnosti myslet, tak samozřejmě rozdílem vnímání okolního světa.
 
V současné době tedy holduji (kromě nezávazné konverzace, či monologu, nad sklenkou tekutin různých druhů) jízdě na koloběžce, pobíhání po venku a po bytě, focení na analogové a digitální přístroje, čmárání tužkou na papír, či snad hledání ukrytých krabiček. No a samozřejmě filmům, seriálům a zimním večerům stráveným nad virtuálním splněním svých snů v některé z počítačových her.

Kontakt

Chcete-li mi cokoliv sdělit, pište na adresu info@petrchudoba.net nebo mě kontaktujte přes veřejnou stránku na facebooku.