Sirius Voříškiáda 2012

Tak a máme za sebou první výstavu Mickey se společně s Káťou účastnil Sirius voříškiády, pořádané v obchodním centru Eurocenter v Hradci Králové. Nakonec se ten náš voříšek i přes nespočet předvedených triků neumístil, ovšem nutno podotknout, že konkurence byla opravdu silná.

Akce se bohužel konala pod střechou na parkovišti obchodního centra, namísto travnaté plochy za ním (zřejmě kvůli ranním dešťům), o to byl zážitek horší. Teď jsme ale připraveni, další voříškiádu zvládnem lépe.

Ronny

Máme nový přírůstek - sedmiměsíčního kluka border kolie jménem Blietzkrieg of Suneca - prostě Ronny ;) Ronny je milý kontaktní pejsek, trošku nevychovaný - dnes sežral rybáři svačinu :) Ale pracujeme na tom, zároveň se chystáme na výstavy - Mickeyho jsme přihlásili na voříškiádu a Ronnyho čeká první skutečná výstava. Přidávám pár fotek :)

More...

Aprílová procházka

Dnes nás vzal Mickey na procházku podél Labe s tím, že tam jeho kámoška Abby taky dovede svoje páníčky. S poctivou výbavou v podobě peška, mičudky a talířů jsme se vydali na odpolední venčení...

More...